Contact

Ontvangst, informatie en reservatie

+32 (0)65/31.53.43 / info@mundaneum.be

Directie

Charlotte Dubray, Directrice

+32 (0)65/39.54.88 / charlotte.dubray@mundaneum.be

Delphine Jenart, Adjunct-directrice Communicatiemanager

+32 (0)65/39.54.91 / +32 (0)497/82.23.19 / delphine.jenart@mundaneum.be

Administratief

Catherine Gillis, Secretaresse

+32 (0)65/39.54.88 / catherine.gillis@mundaneum.be

Communicatie

Emilie Thiry, Communicatie

+32 (0)65/39.54.95 / +32 (0)498/48.44.31/ emilie.thiry@mundaneum.be / presse@mundaneum.be

Elodie Van Gheluwe, Public relations / Evenementen coördinatrice / Ticketing / Accounting

+32 (0)65/39.54.87 / elodie.vangheluwe@mundaneum.be / events @mundaneum.be

Guillaume Sasserath, Public Mediation

guillaume.sasserath@mundaneum.be

Melissa Scannella, Administratief medewerker

melissa.scannella@mundaneum.be

Laurie Thiry, Communicatie medewerker

laurie.thiry@mundaneum.be

Ilias Lhachimi, Ontvangst

ilias.lhachimi@mundaneum.be

Archiefcentrum

Stéphanie Manfroid, Verantwoordelijke wetenschapper

+32 (0)65/39.54.90 / stephanie.manfroid@mundaneum.be

Jacques Gillen, Archivaris, Anarchisme & Pacifisme specialist

+32 (0)65/39.54.93 / jacques.gillen@mundaneum.be

Raphaèle Cornille, Archivaresse, Iconografie specialiste

+32 (0)65/31.66.63 / raphaele.cornille@mundaneum.be

Nicolas Brunel, Assistent

+32 (0)65/39.54.84 / nicolas.brunel@mundaneum.be

Technische dienst

Eric Urban, Technisch manager

+32 (0)65/39.54.92 / + (0)479/45.36.10 / eric.urban@mundaneum.be